Villaggio San Francesco
Villaggio San Francesco
| Location: | Veneto Caorle Altanea |
| Indkvartering Type: | Campingplads |
| Afstand fra stranden: | 50 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, leje, parkering |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | fra 1 863DKK (lejlighed/værelses | 4/quadri) | Vis indkvartering |
Villaggio Giardini di Altea
Villaggio Giardini di Altea
| Location: | Veneto Caorle Altanea |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 600 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, leje |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | fra 3 047DKK (lejlighed/værelses | 5/bilo) | Vis indkvartering |
Hotel Maregolf
Hotel Maregolf
| Location: | Veneto Caorle Altanea |
| Indkvartering Type: | Hotel |
| Afstand fra stranden: | 200 m |
| Prisen inkluderer: | Håndklæder, morgenmad, sengetøj |
| 16. 05. - 23. 05. 2026 | fra 3 122DKK (person | 2/double) | Vis indkvartering |
Residence Le Farnie
Residence Le Farnie
| Location: | Veneto Caorle Altanea |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 600 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, leje |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | fra 3 434DKK (lejlighed/værelses | 5/bilo) | Vis indkvartering |
Hotel Olympus
Hotel Olympus
| Location: | Veneto Caorle Altanea |
| Indkvartering Type: | Hotel |
| Afstand fra stranden: | 850 m |
| Prisen inkluderer: | halvpension, Håndklæder, sengetøj, Strandservice |
| 23. 05. - 30. 05. 2026 | fra 3 516DKK (person | 2/double) | Vis indkvartering |
Galleria La Quercia
Galleria La Quercia
| Location: | Veneto Caorle Altanea |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 800 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, leje |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | fra 3 524DKK (lejlighed/værelses | 5/bilo) | Vis indkvartering |
Villaggio Le Betulle
Villaggio Le Betulle
| Location: | Veneto Caorle Altanea |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 300 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, leje |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | fra 3 621DKK (lejlighed/værelses | 5/bilo) | Vis indkvartering |
Residence Larici
Residence Larici
| Location: | Veneto Caorle Altanea |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 400 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, leje |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | fra 3 621DKK (lejlighed/værelses | 5/bilo) | Vis indkvartering |
Villaggio Ai Ginepri
Villaggio Ai Ginepri
| Location: | Veneto Caorle Altanea |
| Indkvartering Type: | Appartement |
| Afstand fra stranden: | 700 m |
| Prisen inkluderer: | Forbrug, leje |
| 02. 05. - 09. 05. 2026 | fra 3 881DKK (lejlighed/værelses | 7/trilo) | Vis indkvartering |

