Villaggio Le Acacie
Villaggio Le Acacie
| Helyszín: | Veneto Caorle Altanea |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 200 m |
| Az ár tartalmazza: | Közüzemi díjak, Szállás |
| 30. 05. - 06. 06. 2026 | tól 250 860Ft (apartman/szoba | 5/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Residence Carpini
Residence Carpini
| Helyszín: | Veneto Caorle Altanea |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 400 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Parkolás, Szállás |
| 30. 05. - 06. 06. 2026 | tól 275 280Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |
Pini Village Family Resort – Villaggio Ai Pini
Pini Village Family Resort – Villaggio Ai Pini
| Helyszín: | Veneto Caorle Altanea |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 200 m |
| Az ár tartalmazza: | Ágynemű és törölközők, Közüzemi díjak, Strandszerviz, Szállás |
| 30. 05. - 06. 06. 2026 | tól 317 460Ft (apartman/szoba | 5/bilo) | Ajánlat megjelenítése |
Villaggio Glicini
Villaggio Glicini
| Helyszín: | Veneto Caorle Altanea |
| Szállás típusa: | Apartman |
| Távolság a strandtól: | 600 m |
| Az ár tartalmazza: | Klíma, Közüzemi díjak, Parkolás, Szállás |
| 30. 05. - 06. 06. 2026 | tól 397 010Ft (apartman/szoba) | Ajánlat megjelenítése |

